DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BIURO PODRÓŻY PROXIMA TRAVEL ??

Przed wyjazdem za granicę warto zadbać o wszelkie szczegóły. Jeżeli chcemy uniknąć różnych nieprzyjemnych sytuacji warto skorzystać z rad naprawdę profesjonalnego i dobrego biura podróży. A naprawdę dobre jest biuro podróży Proxima Travel. Dlaczego warto je wybrać?

 

Sprawdzony organizator (AGENT TURYSTYCZNY)

 

Biuro podróży Proxima Travel ma długoletnie doświadczenie w branży turystycznej.Od 2010 roku, dzięki aktywnej sprzedaży zdobyliśmy zaufanie rzeszy klientów, którzy często do nas wracają, gdy chcą się wybrać na wycieczkę swoich marzeń.

Proxima Travel jest sprawdzonym biurem podróży. Posiadamy m.in. Certyfikat Rzetelności oraz uczestniczymy w programie Firma Wiarygodna Finansowo. Nie posiadamy absolutnie żadnych długów, co można bez problemu sprawdzić w Krajowym Rejestrze Długów. Proxima Travel należy także do Polskiej Izby Turystyki, zrzeszającej najważniejsze biura podróży. 

Ponadto właścicielka biura podróży Zielona Góra Agnieszka Pawlikowska wygrała plebiscyt organizowany przez Gazetę Lubuską na Kobietę Przedsiębiorczą 2015. Głosy oddawali oczywiście czytelnicy oraz nasi klienci.

Sprawdź opinie w sieci

Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa nie zapewni nam, że wyjazd obędzie się bez niespodzianek. Warto więc sprawdzić w sieci jak dane biuro podróży oceniają internauci. Jest wiele forów internetowych, mediów społecznościowych, czy porównywarek opinii. 

Biuro podróży Proxima Travel możesz sprawdzić m.in. na portalu opineo.pl, na naszym profilu Facebook i Google + oraz przeróżnych forach w Internecie. Od lat niezmiennie cieszymy się bardzo dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Profesjonalna obsługa

W biurze podróży Proxima pracują wykwalifikowani fachowcy, którzy z chęcią Państwu doradzą w wyborze oraz rezerwacji wycieczki. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów zagranicznych praktycznie w każdy rejon świata. Zgłoś się do nas, a zabierzemy Cię w bezpieczną podróż.