Ubezpieczenia podróżne

 

Z nami będziesz bezpieczny!

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się w pełni zaopiekowani zarówno przed wakacjami jak i w trakcie ich trwania.

W związku z tym, posiadamy w ofercie ubezpieczenia podróżne dobrych i sprawdzonych ubezpieczycieli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno ubezpieczenia zdrowotne, jak również od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej lub jej przerwania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę ubezpieczeń także o zachorowanie na Covid-19.


 

Co obejmuje ubezpieczenie podróżne?

 

Ubezpieczenie podróżne zdrowotne - obejmuje koszty leczenia za granicą, koszty następstw nieszczęśliwych wypadków, ochronę bagażu, transport medyczny do Polski. Także koszty leczenia wynikające z zaostrzenia choroby przewlekłej oraz w przypadku zachorowania na Covid-19.

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej lub jej przerwania - jeśli kupujesz wycieczki z dużym wyprzedzeniem - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji zabezpieczą Twoją inwestycję przed nagłymi wypadkami (np.  nagłym zachorowaniem, chorobą w rodzinie, utratą pracy, problemami z ciążą). Dzięki Kosztom Rezygnacji odzyskasz pieniądze w razie rezygnacji z podróży z powodu zachorowania także na Covid-19 lub objęcia kwarantanną.