PORADNIK

Wybierasz się na wakacje za granicę, a po cudownie spędzonym urlopie wracasz do kraju z pamiątkami dla całej rodziny – tak wygląda scenariusz udanych wakacji. Ale nie wszyscy przywożą takie pamiątki o jakich marzyli – niestety nadal bardzo często na lotniskach i przy odprawach zdarzają się stresujące sytuacje...


Polacy z roku na rok coraz więcej podróżują. Także w okresie świątecznym. Zamiast siedzieć przy pełnych stołach, wolą wydać pieniądze na jakąś super wycieczkę. Liczba ofert wielkanocnych biur podróży ma tendencję wzrostową. Gdzie się wybrać w podróż w Wielkanoc? Jak świętuje się święta Wielkiej Nocy w poszczególnych krajach? Przeczytaj.


Przed wyjazdem za granicę warto zadbać o wszelkie szczegóły. Jeżeli chcemy uniknąć różnych nieprzyjemnych sytuacji warto skorzystać z rad naprawdę profesjonalnego i dobrego biura podróży. A naprawdę dobre jest biuro podróży Proxima Travel. Dlaczego warto je wybrać? 

Dopiero wróciłeś z wakacji, a już widzisz reklamy i powiadomienia o ofertach wypoczynku na kolejny rok? Rozważasz czy warto tak wcześnie planować wakacje? Otóż odpowiedź brzmi: TAK - dlaczego? Sprawdź.

CZYTAJ WIĘCEJ


Wakacje zimą? Czemu nie!

Wiele krajów oferuje przepiękną pogodę właśnie wtedy, gdy u nas często hula mróz a miasta ogarnia wszechobecna szarość. Właśnie wtedy wiele osób potrzebuje naładować baterie gorącym słońcem i relaksem wśród palm. Sprawdź, jakie kierunki będą idealne na zimowy wypoczynek!

CZYTAJ WIĘCEJ


Planujesz rodzinny urlop? Podpowiemy, o czym pamiętać!

Planujesz wakacje z dziećmi? Pamiętaj, by zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych kwestii. Podpowiemy jak zabrać się do planowania wakacji z pociechami.